אילוף בדר אחרת כלבנות טיפולית

פעילות בצהרונים ומועדוניות

תוכנית זו מהווה מוקד לשחרור רגשי והרפיה לאחר היום העמוס שממנו הילדים מגיעים. הפעילות עוזרת לילדים להתמודד עם קשיים מגוונים – קשיים משפחתיים, קשיים חברתיים, בעיות התנהגות ועוד. הילדים צוברים תחושות הצלחה והתרעננות ומסיימים את היום בחיוך ותחושת סיפוק.
פרויקט כלב אל לב

מה בתוכנית?

אנו מציעים מגוון רחב של פעילות כלבנית אשר מותאמת במיוחד לסדר היום של הצהרון או המועדונית שבה אנו משתלבים. התוכן בפעילות עוסק בבניית מקום בטוח עבור הילדים בסביבה אוהבת, תומכת ויציבה תוך דגש על חוויה מעצימה וכישורים חברתיים. מטרתנו להוות בפעילות אתנחתא מרפאת ומשחררת מלחצי היום בגילאים הצעירים בעזרת החיבור לכלבים מיוחדים במינם אשר מעריפים על הילדים כמויות של אהבה ושמחה.

למי זה מתאים?

צהרונים, מועדוניות רווחה, מסגרות העשרה ותעסוקה לילדים.
חברת "אילוף בדרך אחרת" עובדת עמנו מזה שנתיים בצהרונים. הפעילות משפיעה חיובי ומקדמת את הילדים המשתתפים בה בתחומים רבים, והילדים מחכים לה בכל שבוע מחדש. החברה יודעת לתת מענה ופתרון מקצועי לבעיות המתעוררות לעיתים בזמן אמת, וזמינה עבורנו לכל נושא. נשמח להמליץ לכל המעוניינים בפעילות חינוכית, ערכית וטיפולית.
שרית
רכזת צהרונים חינוך מיוחד, ירושלים.
גילאי 5-10
בועת דיבור צור קשר פרויקט כלב אל לב

יש לכם שאלה? שלחו לנו הודעה

אנחנו בפייסבוק !

תוכניות נוספות

גינון טיפולי פרויקט כלב אל לב

גינון טיפולי

גינון טיפולי הוא טיפול הנעשה בעזרת הצמחים, הגינה ומרכיביה ובפעולות הקשורות לגינון, במטרה לשפר את מצבם של המטופלים.

טיפול באומנות פרויקט כלב אל לב

תרפיה באומנות

תרפיה באומנות היא שיטה בפסיכותרפיה שבה מתקיים תהליך טיפולי הכרוך בשימוש בטכניקות חזותיות ואומנותיות כמו רישום, ציור, קולאז', צביעה, פיסול ועוד.

טיפול רגשי בצל הקורונה

תכנית טיפולית להתמודדות עם המציאות המשתנה והאתגרים החדשים הנובעים מווירוס הקורונה בחיי היומ-יום.