אילוף בדר אחרת כלבנות טיפולית

סדנאות מניעה והתמכרויות

תוכנית זו מציעה סדנאות ייחודיות במינן אשר עוסקות במניעה בתחומי התמכרות, אלימות, פשיעה, שימוש בחומרים מסוכנים ועוד… לאחר ניסיון רב־שנים בעבודה עם נוער בסיכון פיתחנו סדנאות מניעה אשר מוכיחות את עצמן. את הסדנאות ניתן להתאים למספר מפגשים קבוע מראש או לקיים סדנה שנתית. בכל הנושאים שבהם נעסוק נשלב את הכלבים כחלק אינטגרלי מתהליך המניעה.
אילוף בדרך אחרת פרויקט כלב אל לב

מה בתוכנית?

בסדנאות אנו משלבים שיטת עבודה ייחודית אשר פותחה במשך מס' שנים והוכיחה את עצמה כשיטת מניעה יעילה לאורך זמן ובכלל. מכיוון ששיטה זאת היא שיטה ייחודית ל"אילוף בדרך אחרת" נשמח להרחיב לכם עליה באופן פרטי דרך השארת פרטים ליצירת קשר. נוכל רק לומר שעבור הנערים מדובר בפעילות אקסטרים מדהימה.

למי זה מתאים?

נוער בסיכון
אנו מסגרת מרכז יום לנוער נפגע סמים ואלכוהול בשומרון, הנערים הנמצאים אצלנו חוו חוויות לא פשוטות וכישלונות רבים במהלך חייהם. במהלך שנה זו התקיימה אצלנו קורס על ידי אילוף בדרך אחרת, המדריך ישי היה מסור בצורה בלתי רגילה ויצר קשרים משמעותיים עם הנערים, ליעדים גבוהים למקצועיות מרשימה של אילוף כלבים. בקורס עברו דרך משמעותית ודרך העבודה עם הכלבים למדו על הקשבה, קבלת סמכות, שליטה בכעסים, מחויבות, עבודה רציפה, תשומת לב, עמידה בכישלונות, התמודדות עם כישלונות והצלחות ועוד. הנערים מחכים בכל שבוע לקורס זה ולאור העובדה המשמעותית שנעשתה עם הנערים אנו ממשיכים גם בשנה הבאה את הקורס הנ"ל.
דן
מנהל מרכז יום לנוער נפגע סמים ואלכוהול, מועצה אזורית שומרון
גילאי 13-21
בועת דיבור צור קשר פרויקט כלב אל לב

יש לכם שאלה? שלחו לנו הודעה

אנחנו בפייסבוק !

תוכניות נוספות

פסיכודרמה

פסיכודרמה

פסיכודרמה היא שיטה טיפולית המספקת במה תיאטרלית למטופלים ומסייעת להם להביע את רגשותיהם.

פרויקט כלב אל לב

קידומי נוער

תוכנית זו עוסקת בכלבנות טיפולית אשר מותאמת מראש לקידומי נוער והוסטלים שבהם הקבוצה יכולה להשתנות ממפגש למפגש.