אילוף בדר אחרת כלבנות טיפולית

קידומי נוער

תוכנית זו עוסקת בכלבנות טיפולית אשר מותאמת מראש לקידומי נוער והוסטלים שבהם הקבוצה יכולה להשתנות ממפגש למפגש (שכן הנערים המשתתפים בה משתנים מעת לעת). היכולת הייחודית שאנו מציעים לקבוצת כאלה היא הדינמיות ויכולת האלתור הגבוהה. כל הפעילות יכולה להשתנות בן־רגע מהקצה אל הקצה, הכול בהתאם לנערים.
פרויקט כלב אל לב

מה בתוכנית?

התוכנית עוסקת במניעת מצבי סיכון, מניעת שימוש בחומרים אסורים, השתלבות תקינה בחברה, התמודדויות במצב דחק, מניעת אלימות מילולית וחברתית ועוד… אנו מנגישים את הפעילות לנערים בצורת קורס מקצועי ורציני והופכים אותה ללימוד מקצוע. בצורה זאת הנערים מקבלים תחושת יתרון ברכישת ידע מרתק תוך בהעצמה אישית.

למי זה מתאים?

יחידות נוער, הוסטלים, עמותות ועוד…
אנו מסגרת מרכז יום לנוער נפגע סמים ואלכוהול בשומרון, הנערים הנמצאים אצלנו חוו חוויות לא פשוטות וכישלונות רבים במהלך חייהם. במהלך שנה זו התקיימה אצלנו קורס על ידי אילוף בדרך אחרת, המדריך ישי היה מסור בצורה בלתי רגילה ויצר קשרים משמעותיים עם הנערים, ליעדים גבוהים למקצועיות מרשימה של אילוף כלבים. בקורס עברו דרך משמעותית ודרך העבודה עם הכלבים למדו על הקשבה, קבלת סמכות, שליטה בכעסים, מחויבות, עבודה רציפה, תשומת לב, עמידה בכישלונות, התמודדות עם כישלונות והצלחות ועוד. הנערים מחכים בכל שבוע לקורס זה ולאור העובדה המשמעותית שנעשתה עם הנערים אנו ממשיכים גם בשנה הבאה את הקורס הנ"ל.
דן
מנהל מרכז יום לנוער נפגע סמים ואלכוהול, מועצה אזורית שומרון.
כיתות ט'-י"ב
בועת דיבור צור קשר פרויקט כלב אל לב

יש לכם שאלה? שלחו לנו הודעה

אנחנו בפייסבוק !

תוכניות נוספות

פוטותרפיה

פוטותרפיה

טיפול באמצעות צילום מאפשר יצירת אינטראקציה עם הסביבה וגורמים חיצוניים באמצעות צילום והקפאת הזמן.

טיפול באומנות פרויקט כלב אל לב

תרפיה באומנות

תרפיה באומנות היא שיטה בפסיכותרפיה שבה מתקיים תהליך טיפולי הכרוך בשימוש בטכניקות חזותיות ואומנותיות כמו רישום, ציור, קולאז', צביעה, פיסול ועוד.

טיפול באמצעות כלבים

פעילות העשרה (חוגים)

תוכנית זו מפעילה מערך חוגי כלבים מרתק וייחודי שבו הילדים נפגשים עם מספר רב של כלבים ומתנסים בכלבים שונים בכל פעם!